להתפנק מול הים, לקום בבוקר, לפקוח את העיניים, ליהנות מהיום שלכם ולחזור לדירה שהיא לא פחות מחלום שהתגשם. דיירי הפרויקט ייהנו מחוויית יוקרה ואיכות חיים כאשר מצד אחד רצועת חוף נדירה ביופייה.

פרטים נוספים

בליבו של רחוב שקט ופסטורלי, אשר גובל בגן המייסדים, גן ירוק וססגוני רחב ידיים. לליבה הפועם של חדרה מגיע בניין בוטיק קלאסי, המאפשר לכם לגור באווירה שקטה ושלווה, מרחק הליכה קצר ממרכזי הקניות, הבילוי והפנאי של העיר.

פרטים נוספים

תבחרו במרכז, תבחרו לחיות נכון, ממש בלב העיר מרחק פסיעה מבתי קפה מסעדות, סינמה סיטי, הקניון וכל מה שקיים בעיר. פרויקט גני הנשיא נבנה תוך חשיבה על משפחות שאוהבות להיות במרכז.

פרטים נוספים

גני האוצר הוא פרויקט שמשלב בין כל העולמות: מצד אחד הקרבה לעיר, למתחמי קניות ובילוי ומצד שני השקט, הנוף ואיכות החיים של שכונת האוצר המפורסמת. בגני האוצר תמצאו דירות 4 חדרים מתוכננות היטב בשני דגמים וגדלים שונים

פרטים נוספים

במרחק נגיעה מחופו הקסום של הים התיכון, מקימה קבוצת גני חדרה את "פנינת הים". פנינה ארכיטקטונית בשכונה חדשה ומתפתחת, עם נגישות ותחבורה נוחים ומהירים ליציאות והכניסות לעיר. כל זאת עם שקט ופרטיות המאפיינים את השכונה.

פרטים נוספים

שוכן בלב לבה של חדרה. ברחוב מתחדש הנמצא בשיאו של פיתוח. מרחק הליכה ממרכזי הקניות ומוסדות החינוך של העיר. בניין בוטיק עם עיצוב אדריכלי מרשים. הפרוייקט כולל בניין בן 7 קומות ובו 17 דירות.

פרטים נוספים

רח' תרנ"א מאופיין בשקט שבו, אך יחד עם זאת נמצא במרחק הליכה ממרכז הקניות והבילויים של העיר. הפרוייקט כולל בניין בן 8 קומות ובו 14 דירות של 5 חדרים ופנטהאוז מפואר.

פרטים נוספים
חובבי ציון 7 שכונת האוצר חדרה

חובבי ציון שכונת האוצר, חדרה

הרחוב מתהדר בבניינים שנבנו בסביבות 2008 והלאה ובעצם אלו הם הבניינים המבוקשים ביותר בחדרה ועד היום מייצגים את האזור המיוחד ביותר במרכז העיר השקט של חדרה.

יצחק כושי אפגין חדרה

יצחק כושי אפגין, חדרה

הרחוב מתהדר בבניינים שנבנו בסביבות 2008 והלאה ובעצם אלו הם הבניינים המבוקשים ביותר בחדרה ועד היום מייצגים את האזור המיוחד ביותר במרכז העיר השקט של חדרה.

הרברט סמואל 105 פרונט

הרברט סמואל 105, חדרה

שני בניינים יפהפיים המשלבים מגורים ומסחר במרכז העיר חדרה.

הבניינים אחד חזיתי והשני פנימי מאופיינים בדירות 3 ו 4 חדרים בגדלים שונים.

גני הנשיא 1

הנשיא 1, חדרה

ברחוב הנשיא 1 בפינה עם רח' חובבי ציון נמצא אחד הפרויקטים הייחודיים למעשה מיום הבנייה ועד היום המשרדים הראשיים של החברה נמצאים בבניין זה.

הרב עובדיה יוסף

הרב עובדיה יוסף, חדרה

חברת גני חדרה בנתה למעשה את כל הבניינים שאנו רואים על רחוב הרב עובדיה יוסף. בניינים סה"כ מס יחידות הדיור שבנתה החברה על הרחוב מגיע לכ 158 יחידות בבניינים השונים שנבנו בסוף שנות התשעים ותחילת שנות ה-2000.

הרברט סמואל 17, חדרה

הרברט סמואל 17, חדרה

שני ביניינים הנבנו בסוף שנות ה-90 הבניינים משלבים כ 40 יח"ד למגורים וקומת מסחר בסמוך לכביש 4 ועל רחוב הרברט סמואל המרכזי.

הרצל 3 חדרה

הרצל 3, חדרה

הרצל 3 הוא אחד הבניינים המיוחדים שנבנו ע"י חברת גני חדרה הפוריקט ממוקם עמוק בתוך החלק הדרומי והשקט של רחוב הרצל.

גני הנשיא צילום מהרחוב

מסחר הנשיא 73, חדרה

מתחם החנויות שדרת הנשיא ממוקם בכניסה המזרחית למרכז העיר מיקום בו עוברים עשרות אלפי רכבים ביום, חשיפת החנויות במתחם לתנועה שוטפת של רכבים ואנשים מפרה את כל העסקים במתחם.

אסירי ציון 1

פרויקט אסירי ציון נבנה בתחילת שנות ה-2000 הפרויקט הייחודי משנה את אופייה של השכונה הוותיקה ומחדש את האזור כולו הפרויקט מאופיין בדירות 4 חדרים גדולות ומרווחות בתכנון אדריכלי נכון.

קופת חולים כללית הדמייה 1

פרויקט הדגל של קופ"ח כללית. מרפאת דגני הינה המרכז הבריאותי הגדול באזור הצפון. המרכז נמצא  ברח' הנשיא ובסמוך לכביש 4. במרכז ישנם שטחים להשכרה.

פרטים נוספים
רחוב ששת הימים קומת מסחר

בסמוך לעריית חדרה לבית משפט השלום, לביטוח לאומי, לתחנה המרכזית ולבנייני משרדים חדשים, שטחי מסחר בגודל של
כ2,000 מ"ר. בסביבת הפרויקט נבנים כיום מאות רבות של יח"ד.

פרטים נוספים
גני הנשיא צילום מהרחוב

מסחר אחד העם, חדרה

2,000 מ"ר של שטחי מסחר במרכז העיר פינת הרחובות אחד העם וששת הימים מול עיריית חדרה התחנה המרכזית וקרית הממשלה החדשה.