אודותינו

שורשיה של חברת גני חדרה עמוקים ומתחילים עוד בעשורים הראשונים של מדינת ישראל.

חברת גני חדרה מקימה נכסים בעיר חדרה וסביבתה מזה למעלה מ- 40 שנה. במהלך השנים, צברה החברה ניסיון רב, ידע מעמיק ומקצועיות רבה בתחומי היזמות והבנייה בישראל. חזון החברה הוא לבנות בתים איכותיים, לספק שירות ברמה גבוהה, הוגנות חסרת פשרות ולהשאיר חותם  אמיתי בנדל"ן הארץ.

אנו מקפידים על תהליכי בנייה מופתיים ולהפוך כל דירה לבית. בית אמיתי וחם הוא מקום מפלט. בכל מבנה ומבנה שביססה החברה, אנחנו עובדים לפי התקנים המחמירים ביותר ונעזרים באנשי מקצוע מצוינים, העומדים בסטנדרטים הגבוהים של החברה.

אנו מאתרים את המיקומים השקטים והטובים ביותר, בכדי להבטיח ללקוחותינו חוויית מגורים יחידה מסוגה.

מייסד החברה, מר דוד לוי ז"ל היה מראשוני הקבלנים במדינה הצעירה
ויחד עם בניו בנה דירות רבות בערים המתפתחות של פ"ת עפולה ובערים נוספות במרכז. בסוף שנות השמונים זיהה מר דוד לוי יחד עם בניו את הפוטנציאל הגלום בעיר חדרה והתחיל לרכוש מגרשים ולבנות בעיר בניינים למגורים.

במהלך השנים, החברה יזמה ובנתה אלפי יחידות דיור ועשרות רבות של פרויקטים בעיר חדרה ומחוצה לה, והייתה בין החברות המשמעותיות ביותר בעיר חדרה, ניתן לומר שהחברה שינתה את פני העיר.

כיום דור שלישי של יזמים, עם בקיאות מעוררת השראה בעולם הנדל"ן ביזמות ובבנייה, ממשיכים ליזום ולבנות פרויקטים מדהימים שמעצבים ומשנים את חייהם של מאות רוכשי דירות.

הסיפור שלנו

מייסדי החברה היו מראשוני היזמים בארץ ויחד בנו דירות רבות בערים רבות ביניהן פתח-תקווה, עפולה חדרה ובערים רבות נוספות, כך השפיעו באופן ישיר על צמיחתה והתפתחותה של המדינה.

במרוצת השנים ולאחר מספר פרויקטים מוצלחים בעיר חדרה, החליטו בעלי החברה להשתקע ולהשקיע את מרצם בביצוע השקעות רכישה, ייזום ובנייה בעיר. כיום, חברת גני חדרה היא חברת הבנייה הגדולה והמובילה באזור, אשר בנתה וממשיכה לבנות פרויקטים רבים ומגוונים וביניהם אלפי דירות מגורים, מסחר, משרדים מלונאות ועוד.

עם התנועות והמגמות המשתנות בעולם הנדל"ן בשנים האחרונות, החברה מתאימה את עצמה לשוק ויוזמת פרויקטים גדולים של פינוי בינוי והתחדשות עירונית בחדרה, וכמובן מוסיפה לרכוש קרקעות במיקומים מובחרים ולהשקיע בתהליכי ייזום ותכנון, במקביל לניהול נכסיה של החברה בארץ ובעולם

פרויקטים מקיפים בארץ ובעולם

חברת גני חדרה מאמינה בהתרחבות והתחדשות ומוסיפה לשנות את הנוף האורבני של מיקומים רבים בארץ ובעולם. בשנים האחרונות, החברה החלה רוכשת ומקימה בתי מלון בעיר בפראג צ'כיה., ומוסיפה להתרחב לאפיקים בינלאומיים עם כל שנה שעוברת.

כיום, החברה מהווה לסמל מקומי וגלובלי הגאה להוביל, לפתח ולשנות את הנוף הנדלנ"י בעיר חדרה ומחוצה לה, ומוסיף לעשות זאת בדגש על איכות, נוחות, ומקצועיות.

מחפשים בית? לנכסים בשיווק לחצו כאן.